Kapela

Renne Dang + live band

27. 8. 2021
Vstup: 17:00 Start: 20:00
Open Air Ledárny Braník
Ledárny Open Air
Renne Dang + live band
Koupit vstupenky

Přidat do kalendáře

Renne Dang se po roce vrací zpět do Prahy! Rozloučení s posledním albem THÁI proběhne 27. srpna v areálu Lucerna Music Bar Open Air v Ledárnách Braník. Nenech si ujít poslední možnost vidět unikátní show k desce THÁI doplněnou o živé nástroje.

Vstupenky pořídíte na webu Lucerna Music Baru a GoOut.cz za 390 Kč. V prodeji je také limitovaný počet balíčků VIP meet & greet za 1000 Kč, které obsahují:
– vstupenku na koncert
– meet & greet a autogramiádu s Renne Dangem po koncertě
– stání u pódia
– samostatný bar

Cena na místě 450 Kč.

Děti do 10 let mají vstup zdarma. ZTP/P osoby mají doprovod zdarma.

Koncertní areál pro Lucerna Music Bar Open Air stojí hned vedle historické budovy Branických Ledáren, kde si kromě skvělých koncertů užijete i pohodovou letní atmosféru. V areálu si můžete dát ve stínu drink, Plzeň do skla anebo něco dobrého k jídlu. Stánek má u nás Modrý zub se svojí vychytanou asijskou kuchyní (a taky zmrzlinou), můžete si dát skvělé hranolky u Staré Belgie anebo parádní řecký gyros. Po každém koncertu se koná v Opera stanu afterparty s DJem.

Kapacita areálu a bezpečnostní a hygienická pravidla budou přizpůsobeny aktuálně platným pravidlům stanoveným Ministerstvem zdravotnictví a Krajskou hygienickou stanicí. Aktuální pravidla najdete ZDE.

Share:
';
2022 © Ledárny Open Air - Praha Braník | Dev Kousekdesign.com