Kapela

Paulie Garand & Kenny Rough, support: Martin Matys, Inphy

24. 7. 2021
Vstup: 17:00 Start: 20:00
Open Air Ledárny Braník
Ledárny Open Air
Paulie Garand & Kenny Rough, support: Martin Matys, Inphy
Koupit vstupenky

Přidat do kalendáře

Vstupenky za 450 Kč pořídíte na webu Lucerna Music Baru a GoOut.cz.

Nenechte si ujít speciální koncert Paulieho Garanda, kterýmu bude krýt záda jeho parťák Kenny Rough. Budou se křtít hned tři alba Monology, Mezi prsty a Neosoul EP. Jako support se představí Martin Matys a Inphy.

Termín koncertu se přesouvá z 16. 7. 2021 na 24. 7. 2021. Omlouváme se za tuto změnu, důvodem je to, že 16. 7. bude v těsném sousedství koncertního areálu velká akce a nebyl by tak dostatečný klid na Paulieho show. Vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud se vám nový termín nehodí, s žádostí o refundaci se prosím do 18. 6. obraťte na GoOut.cz. Děkujeme moc za pochopení a těšíme se na viděnou!

Koncertní areál pro Lucerna Music Bar Open Air letos vzniká hned vedle historické budovy Branických Ledáren. Návštěvníci si kromě skvělých koncertů užijí i pohodovou letní atmosféru, v areálu bude dostatečně velká chill out zóna a bohatý výběr jídla a pití.

Kapacita areálu a bezpečnostní a hygienická pravidla budou přizpůsobeny aktuálně platným pravidlům stanoveným Ministerstvem zdravotnictví a Krajskou hygienickou stanicí.

Share:
';
2022 © Ledárny Open Air - Praha Braník | Dev Kousekdesign.com