Kapela

Kapitán Demo

23. 7. 2021
Vstup: 17:00 Start: 20:00
Open Air Ledárny Braník
Ledárny Open Air
Kapitán Demo
Koupit vstupenky

Přidat do kalendáře

Vstupenky za 450 Kč pořídíte na webu Lucerna Music Baru a GoOut.cz.

Po turné v jižním Prusku, Mezopotámii a Atlantidě se Kapitán Demo a jeho crew chystají na českou tour s názvem Nohy jsou od toho, aby došly k autu. Součástí turné bude i jediný pražský koncert 23. července v Ledárnách Braník na letní scéně Lucerna Music Baru, které Demo čerstvě koupil aby měl permanentní přístup k ledu pro své otužovací praktiky a party drinky. Na pražském koncertě také představí premiérově i pár nových věcí z připravovaného alba.
Kapitán Demo: „Dlouho jsme se rozhodovali čím na turné jet, jestli letět private jetem, helikoptérou nebo naší zlatou Mercedes Benz dodávkou. Nakonec vyhrála dodávka, protože by nám vadilo, že na nebi nejsou benzinky.“

Koncertní areál pro Lucerna Music Bar Open Air letos vzniká hned vedle historické budovy Branických Ledáren. Návštěvníci si kromě skvělých koncertů užijí i pohodovou letní atmosféru, v areálu bude dostatečně velká chill out zóna a bohatý výběr jídla a pití.

Kapacita areálu a bezpečnostní a hygienická pravidla budou přizpůsobeny aktuálně platným pravidlům stanoveným Ministerstvem zdravotnictví a Krajskou hygienickou stanicí.

Share:
';
2022 © Ledárny Open Air - Praha Braník | Dev Kousekdesign.com