Gaia Mesiah + The Cork Brothers

26. 8. 2020
Vstup: 17:00 Start: 19:00
Open Air Výstaviště Praha
Ledárny Open Air
Gaia Mesiah + The Cork Brothers
Koupit vstupenky

Vstupenky za 390 Kč pořídíte na pokladně a webu Lucerna Music Baru, GoOut.cz a Ticketmaster. Na místě 450 Kč.

Gaia Mesiah vystoupí společně s The Cork Brothers ve středu 26. srpna v přírodním areálu na pražském Výstavišti v rámci Lucerna Music Bar – Open Air. Kromě obou kapel se můžete těšit taky na bubenickou show Romana Lomtadzeho, který se kromě své vlastní show také přidá ke Gaie v závěru jejího setu.

John Wolfhooker bohužel museli zrušit své dnešní vystoupení z důvodu covid-19 karantény jednoho z členů (vyjádření kapely níže). O nadupaný rockový program však nepřijdeme. Místo John Wolfhooker vystoupí The Cork Brothers – dvoučlenná jednotka hluku – Adam Jánošík (bicí) a Adam Krofian (zpěv, kytary). Tito dva členové kapely The Atavists vám zahrají atavistí songy ve speciálním podání, kdy hlasitá kytara dubluje basu a bubny jsou ještě hlasitější, než jindy. Asi jako kdyby se vám kamion štěrku omylem vysypal na vaší oblíbenou bluesovou desku…

S lehkou změnou programu se i lehce mění dnešní line up, konkrétně takto:
17:00 otevíráme areál
19:00 bubenická show Romana Lomtadzeho
19:30 The Cork Brothers
20:30 Gaia Mesiah

Zde je kompletní vyjádření John Wolfhooker k dnešní neúčasti:
Je nám to veľmi ľúto, ale naše dnešné vystúpenie v Holešoviciach neprebehne. Jeden z členov kapely sa dostal do priameho kontaktu s osobou, ktorá má pozitívne vysledky na covid. Vzhľadom na nedostatočnú dobu od ich stretnutia do času konania koncertu, si nevieme byť istý výsledkom testu daneho člena kapely, preto sme sa rozhodli po konzultaciach s odbornikmi účasť na dnešnom koncerte zrušiť, aby sme neohrozili zdravie nikoho z návštevníkov, alebo členov crew a neprispeli k šíreniu nákazy. Ďakujeme za pochopenie.

Koncertní areál pro Lucerna Music Bar Open Air vzniknul v lesoparkové části pražského Výstaviště v místě, kde jsou mohutné vzrostlé stromy. V areálu je dostatečně velká chill out zóna a bohatý výběr jídla a pití, take si kromě skvělých koncertů užijete i pohodovou letní atmosféru na čerstvém vzduchu.

Na tomto linku https://openair.musicbar.cz/ najdete více info o areálu Lucerna Music Bar Open Air.

Zde: https://musicbar.cz/cs/fotoreporty/lucerna-music-bar-open-air/ najdete fotky areálu.

Zde: https://www.youtube.com/watch?v=R5V1py8lUew najdete video z areálu.

Kapacita areálu a bezpečnostní a hygienická pravidla se řídí aktuálně platními pravidly stanovenými Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Lucerna Music Bar Open Air pořádá Lucerna Music Bar společně s Přehrady Festem.

Share:
';
2022 © Ledárny Open Air - Praha Braník | Dev Kousekdesign.com