Kapela

BSP, support: Miloš Meier – Drumming Syndrome

7. 9. 2021
Vstup: 18:00 Start: 19:15
Open Air Ledárny Braník
Ledárny Open Air
BSP, support: Miloš Meier – Drumming Syndrome
Koupit vstupenky

Přidat do kalendáře

Vstupenky za 450 Kč pořídíte na webu Lucerna Music Baru a GoOut.cz. Cena na místě 500 Kč. Děti do 10 let mají vstup zdarma. ZTP/P osoby mají doprovod zdarma.

18:00 otevření areálu
19:15 Drumming Syndrome – Miloš Meier
20:00 BSP

Koncert kapely BSP v Ledárnách Braník byl ze zdravotních důvodů přesunut z 21. července na 7. září 2021. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín. Pokud by se vám zářiový termín nehodil, můžete vstupenky vrátit do 28. 7. 2021 v místě nákupu.

Legendy české rockové hudby Ota Baláž, Kamil Střihavka a Michal Pavlíček zahrají za doprovodu početné squadry skvělých hudebníků své velké hity na letní scéně Lucerna Music Baru. Nenechte si ujít!

Jako speciální host vystoupí bubeník metalových Dymytry Miloš Meier se svým one-man show projektem Drumming Syndrome. Představí originální hodinový program, ve kterém se můžete těšit na osobitě upravené rockové a metalové světové hity, bubenická sóla, filmové soundtracky i na odklony do dalších hudebních žánrů.

Koncertní areál pro Lucerna Music Bar Open Air stojí hned vedle historické budovy Branických Ledáren, kde si kromě skvělých koncertů užijete i pohodovou letní atmosféru. V areálu si můžete dát ve stínu drink, Plzeň do skla anebo něco dobrého k jídlu. Stánek má u nás Modrý zub se svojí vychytanou asijskou kuchyní (a taky zmrzlinou), můžete si dát skvělé hranolky u Staré Belgie anebo parádní řecký gyros.

Kapacita areálu a bezpečnostní a hygienická pravidla budou přizpůsobeny aktuálně platným pravidlům stanoveným Ministerstvem zdravotnictví a Krajskou hygienickou stanicí. Aktuální pravidla najdete ZDE.

Share:
';
2022 © Ledárny Open Air - Praha Braník | Dev Kousekdesign.com