Kontakt

Máte na nás dotaz? Pošlete nám ho prostřednictvím webového formuláře, ozveme se vám zpět, co nejdříve to půjde. Pokud preferujete komunikaci na sociálních sítích, napište nám zprávu na Facebook nebo Instagram.

Napište nám

O nás

Ledárny Open Air pořádá společnost Netradiční koncerty s.r.o.

„Za vznikem naší společnosti Netradiční koncerty stojí myšlenka, která nás oba napadla v roce 2020 během první vlny covidových opatření. Chtěli jsme dát práci kapelám a lidem z hudební branže a zároveň vrátit fanouškům zážitky v bezpečném prostředí. Podobný nápad mělo několik dalších osobností české hudební a produkční scény. Jedním z nich byl i Michal Filip z Lucerna Music Baru, a proto jsme společně v létě 2020 otevřeli na podporu kultury letní scénu na Výstavišti pod záštitou Lucerny. Scénu jsme o rok později přesunuli do Ledáren v Braníku. Na jaře 2022 se od nás Lucerna Music Bar díky obnovení klubové scény ddpojil a v dalším rozvoji Ledáren pokračujeme sami. Původní název jsme pro jednoduchost zkrátili na Ledárny Open Air a doufáme, že kromě skvělých koncertů si s námi lidé užijí v budoucnu i jiný kulturní program. Jednou z našich aktuálních priorit je dodržení námi navrhnutých samoregulačních opatření, která zajistí, že si návštěvníci Ledáren užijí koncerty a obyvatelé Prahy 4 naše hudební produkce nebude rušit. Chceme, aby Praha měla letní koncertní scénu, kterou budou mít rádi všichni.“

Kamil Šír + Tomáš Staněk

 

Více si o stávajících zvukových opatřeních můžete přečíst ZDE.

Kamil Šír

Kamil se na české hudební scéně pohybuje už více jak dvacet let. Pořádá oblíbený multižánrový festival Rock for Churchill, se svou společností Red Triangle spolupořádá koncerty mezinárodních hudebních hvězd (George Ezra, Parov Stelar, Queens of the Stone Age, Pixies,…) a stará se o dramaturgii a produkci pražského klubu Lucerna Music Bar. Ve svém rodném kraji od roku 2016 provozuje hudební klub Zkušebna Vroutek.

Tomáš Staněk

Tomáš se v hudebním průmyslu pohybuje více než 15 let. Je spolumajitelem agentury RedHead Music!, která se zabývá bookingem a managementem populárních českých kapel, spolupořadatel festivalů Hudba na vinicích a Přehrady Fest. A že má k hudbě opravdu blízko? O tom není pochyb! Je to totiž bubeník a textař kapely UDG!

Share:
2022 © Ledárny Open Air - Praha Braník | Dev Kousekdesign.com